KONST / Litografier / Färglitografi 14177079

nr 1417 7079

Harald Lindberg

(1901-1976), Sverige

"I norska havet". Signerad, numrerad 38/360. Färglitografi, bildmått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:13:48

Harald Lindberg

Läs mer om Harald Lindberg